Kauapüsiva sära

Naturaalne sari, pühendatud kõigile juuksetüüpidele, mida on värvitud kas püsi või poolpüsivärviga.
Spetsiaalne PH tase mis parandab juuste värvipigmenti ja pikendab juuste vastupidavust.
Rohelise tee ja mustika antioksüdandid loovad kauapüsiva läikiva juuksevärvi.
Keeping sarjas on kasutatud kõige kaasaegsemaid produktiivsuse tehnoloogiaid ja hoolikalt välja valitud tooraineid. Sarja koostises on kasutatud võimalikult palju looduslikke komponente, sari on SLES, PEG ja DEA vaba. Kasutatud on köögiviljade päritolu antioksüdante ilma värvaineteta.
Toidab, illustreerib ja kaitseb juukseid säilitades juuksevärvi.

Orgaaniline Rohelise Tee Ekstrakt
Tsertifitseeritud Rohelise Tee ekstrakt on aktiivsete koostisosadega konsentratsioon millel on mitmeid ravivaid omadusi. Eriti väärtuslikud ained sügavhooldavad juuksestruktuuri, kaitstes juuksekiudusid ning tervendades ärritunud peanahka.
Roheline tee aitab parandada värvipigmente, samuti tagab kauapüsiva sära ja juuksevärvi valgusrohkuse.

Keeping Shampoon

Õrn shampoon tagab maksimaalse heaolu nii peanahale, juustele kui ka keskkonnale. Neutraliseerib ja eemaldab üleliigsed värvipigmendid. PH tase taastab loomuliku füsioloogilise väärtuse, mida on värvikoostise osades oksüdeeruvate keemiliste reaktsioonide abil muudetud. Vähendab juuste kiudude paisumist, parandab juuksevärvi. Roheline tee/mustikas, köögiviljadest pärinevad antioksüdandid reageerivad kuni loomulikud anti vabad radikaalid ja parandavad üleüldist värvimuutust. Panthenool ja glütseriin taastavad õige hüdratsiooni taseme. Soja- ja nisuproteiinid toidavad sügavalt juuksekiudusid. UV-A ja UV-B filtrid kaitsevad UV-kiirguse eest, täiustades ja kaitsdes juuksevärvi. Värvained puuduvad.

Kasutamine: Kõikidele juuksetüüpidele, värvitud juustele.

Pärast juuste värvimist: pärast värvaine loputamist kanda shampoon juustele, masseerida, loputada hoolikalt. Seejärel kanda rätikukuivadele juustele  Keeping mask.

Värvi säilitamiseks: ideaalne vahend värvi säilitamiseks. Pesta 2 korda jättes teisel korral shampoon pähe 1/2 minutiks, seejärel loputada, rätikukuivadele juustele kanda keeping mask.

 

Keeping Treatment

Kõikidele värvitud juuksetüüpidele, niisutab ja annab läike. Pikendab värvi kestvust ja annab sära. Kergesti pealekantav ja loputatav, ei muuda juukseid raskeks ega jäta juustesse jääkaineid. PH tase taastab loomuliku füsioloogilise väärtuse, mida on värvikoostise osades oksüdeeruvate keemiliste reaktsioonide abil muudetud. Vähendab juuste kiudude paisumist, parandab juuksevärvi. Roheline tee/mustikas, köögiviljadest pärinevad antioksüdandid reageerivad kui loomulikud anti vabad radikaalid ja parandavad üleüldist värvimuutust. Panthenool ja glütseriin taastavad õige hüdratsiooni taseme. Soja- ja nisuproteiinid toidavad sügavalt juuksekiudusid. UV-A ja UV-B filtrid kaitsevad UV-kiirguse eest, täiustades ja kaitsdes juuksevärvi. Värvained puuduvad. Keraniid parandab juuste vastupanuvõimet ja sära, annab volüümi.

Kasutamine: kõikidele värvitud juuksetüüpidele. Pärast juuste värvimist: peale Keeping shampooni loputamist, rätikukuivadele juustele kanda keeping mask. Hoida 3-5 minutit. Loputada põhjalikult, kuivatada ning viimistleda.

Värvi säilitamiseks: peale keeping shampooni loputamist kanda juustele keeping mask. hoida 3-5 minutit, loputada.