Parandavad nii juuste kui ka peanaha heaolu 

Extra Life Teepuuõli Juuste ja Peanaha Süsteem hõlmab rida konkreetseid professionaalseid tooteid mis parandavad nii juuste kui ka peanaha heaolu.
Tootesari mis on rikas multivalentsete looduslike toimeainete poolest. Toimeaineteks on teepuuõli, orgaaniline nõges ning rohelise tee ekstraktid. Eesmärk on puhastada, toniseerida ning tugevdada nii nahka kui juukseid.

Meie tooted on nii SLES kui ka DEA vabad, ei oma thiazolinoni säilitusainet ega parabeene. See omakorda tagab nii tervise kui ka keskkonna heaolu. Ravi, mis tuleneb kõiki toodete kombinatsioonist, on tugevdav ning puhastav. Juuste väljalangemise vastane. Ennetab kõõma, juuste rasvasust, ning tundlikku peanahka.

Ennetab juuste vananemist ja nende väljalangemist. Ta on suunatud alopecia põhi põhjuste vastu-kehv peanahk, nõrk vereringe ja karvanääpsude hääbumine, mis on põhjustatud niiskuse kaotusest ja enneaegsest vananemisest.
Uus juuste väljalangemis vahend Procapil. Sisaldab apigenini (tsitruse viljades) õlihappeid (oliivipuu lehed) biotinyl-GHK +58% soodustab juuste taastamist.
Tänu Procapilile, Previa Extra Life ergutab juuste suuremat kinnijäävust peanahal, selle tõttu, et nad juure tupesid taaselustavad. Propapil vähendab juuste kaotust ja parandab juuste ja karvanääpsu tervist.

Previa Extra Life Detoxifying peanaha puhastaja

Peanahka puhastav süsteem niisutava ja antibakteriaalse toimega. Eemaldab õrnalt surnud rakud ja parandab sisemist rakkude taastamist, ergutab hapniku vahetust peanahas ning aktiivsete ravimi koostisosade läbitungimist ilma, et ta kahjustaks looduslikku hüdrolipiidset kesta.Soovitav kasutada näiteks enne väljalangemiskuuri algust, et ravi toime oleks maksimaalne.

Sisaldab:

*Glütseriin-kutikuli niisutav aine.

*Alphaidroxy hape-omab vananemisvastast tegevust, selle läbi, et ta tungib sügavale ja nõrgendab neid sidemeid ,mis hoiavad surnud rakke koos, nii et surnud rakke võib kergelt eemaldada.Jättes peanaha siledamaks,värskemaks ja nooremaks.

*Glükool hape-omab peanahale vahetult pehmendavat mõju.

*Lanto hape-äärmiselt tõhus niisutaja.

*Tsitrus hape-ergutab kollageeni sünteesi ja suurendab elastsust.

*Teepuu õli-bakterite ja põletike vastane tegevus.

KASUTAMINE:

Kanda peanahale ja masseerida.Hoida 3-5 min. Seejäral pesta šampooniga ja kasutada palsamit..

 

Previa Extra Life kõõmavastane shampoon

Kõõmavastane ja rasustele juustele mõeldud shampoon. Õrnalt hooldab peanahka koos puhastava toimega, normaliseerib karvanääpsu tegevuse.

SISALDAB:

*Procapil-on suunatud alopecia põhiliste põhjuste vastu-kehv peanahk,halb vereringlus,karvanääpsu hääbumine-mis on põhjustatud niiskuse vähesusest ja nääpsu vananemisest.

*Glütseriin-kutikuli niisutav aine. Alphaidroxy hape-omab vananemisvastast tegevust, selle läbi ,et ta tungib sügavale ja nõrgendab neid sidemeid, mis hoavad surnud rakke koos,nii et surnud rakke võib kergelt eemaldada. Jättes peanaha siledamaks,värskemaks ja nooremaks.

*Glükoolhape-omab peanahale vahetult pehmendavat mõju.

*Lanto hape-äärmiselt tõhus niisutaja.

*Tsitrushape-ergutab kollageeni sünteesi ja suurendab elastsust.

*Teepuuõli-bakterite ja põletike vastane tegevus.

*Roheline savi-kõõma reguleeriv aine.Naha ja rasunäärmete reguleeriv aine.

*Piroctone Olamine-antibakteriaalne, seenevastane ja põletikuvastane.

KASUTAMINE:

Kanda niisketesse juustesse, masseerida. Hoida 3-5 min.ja loputada. Vajadusel korrata. Enne kasutamist loksutada!

 

Previa Extra Life peanahka rahustav vedelik 

Värskendav ja rahustav peanaha vedelik.

Kõõmavastane aine, niisutab ja värskendab peanahka ning vähendab ärritust.

SISALDAB:

*Piroctone Olamine-antibakteriaalne, seene vastane ja põletiku vastane.

*Mooruspuu,suhkruroo,suhkruvahtra glükool ekstraktid-kutikuli niisutav toime.

*Alphaidroxy hape-omab vananemisvastast tegevust, selle läbi ,et ta tungib sügavale ja nõrgendab neid sidemeid ,mis hoiavad surnud rakke koos, nii et surnud rakke võib kergelt eemaldada. Jättes peanaha siledamaks,värskemaks ja nooremaks.

*Glükool hape-omab peanahale vahetult pehmendavat mõju.

*Lanto hape-äärmiselt tõhus niisutaja.

*Tsitrus hape-ergutab kollageeni sünteesi ja suurendab elastsust.

*Teepuu õli-bakterite ja põletike vastane tegevus.

KASUTAMINE:

Kanda peanahale, masseerida, mitte loputada.

 

Previa Extra Life Anti Hairloss energiashampoon 

Juuste väljalangemist peatav shampoon ja stimulaator. Õrnalt puhastab peanahka, jättes juuksed pehmeks ja kohevaks. Tugevdab juukse juuri. Lisab jõulisust ja volüümi. Ennetab juuste väljalangemist.

SISALDAB:

*Procapil-on suunatud alopecia põhiliste põhjuste vastu-kehv peanahk,halb vereringlus,karvanääpsu hääbumine-mis on põhjustatud niiskuse vähesusest ja nääpsu vananemisest.

*Glütseriin-kutikuli niisutav aine.

*Kerge surfactant-peanahale määritav aine, mille aluseks on taimsed toormaterjalid.

KASUTAMINE:

Kanda niisketesse juustesse, masseerida. Hoida 3-5 min. ja loputada. Vajadusel korrata.

 

Previa Extra Life Intensiivne ravi juuste väljalangemise vastu

Soodustab karvanääpsude kinnitust peanaha külge. Parandab juuste tervist.

Procapil-on suunatud alopecia põhiliste põhjuste vastu-kehv peanahk, halb vereringlus,karvanääpsu hääbumine-mis on põhjustatud niiskuse vähesusest ja nääpsu vananemisest.

Vitamiinid: B1-kutikul niisutav aine. Vitamiinid B1,B5,A,E ja F ergutavad rakkude ja juukse kiudude tegevust, niisutavad kutikuli ning reguleerivad juuste taastamisprotsessi.

Komplekt sisaldab kahte sorti vajalikke ampulle: Ravi alustatakse Shock Actoin ampullidega, mida tuleb kasutada peale igat pesu masseerides peanahale. Juuksed eelnevalt pesta Extra Life Energizing šampooniga.

Ühest ampullist peaks jaguma umbes 2 pesukorraks. Kui Shock Actoin ampullid kasutatud, tuleb kohe ravi jätkata. Maintenance järelravi ampullidega, mida tuleb kasutada samuti peale igat pesu masseerides peanahale. Juuksed eelnevalt pesta Extra Life Energizing šampooniga

*Shock Action(4x8 ml)-Ampullid millega alustatakse ravi. Sisaldab kõrgema konsentratsiooniga aktiivaineid tugevamaks töötlemiseks. Edasi järgnevad Maintenance ampullid.

KASUTAMINE:

Kanda puhtale peanahale iga pesu järgselt ja masseerida.Väheste juuste korral kasutada ½ pudelit. Mitte loputada.

*Maintenance (8x8 ml) -järelravi ampullid, mis sisaldavad madalama konsentratiooniga aktiivaineid,säilitavaks töötlemiseks.

3x nädalas kolme nädala jooksul.

Kogu ravi kasutada vähemalt kaks tsüklit aastas.

 

Previa Extra Life Dermopuhastav mask

Ergutab juuksejuuri ja stimuleerib nende kasvu. Toidab ja niisutab peanahka ja juukseid.

Toimeained:

Lavendliõli - puhastav, lõõgastav ja värskendav.

Teepuu õli- bakterite ja põletike vastane tegevus.

Kofeiin - ergutab juuksejuuri ja stimuleerib nende kasvu.

ProcapilTM - on suunatud alopecia põhiliste põhjuste vastu-kehv peanahk, halb vereringlus, karvanääpsu hääbumine-mis on põhjustatud niiskuse vähesusest ja nääpsu vananemisest.

Panthenol - sära ja elastsus. Eemaldab juustelt tekitatud kahju , ravib ja toidab juuksearva. Pikaajalise toimega. Taastab 100%-lt õige niiskuse taseme, mis annab juustele pehmuse, elastsuse ja särada.

-         Glükool hape-muudab naha pehmeks ja sametiseks.

-         Piimhape – niisutab.

-         Sidrunhape – elastsus.

-         Nisu valgud – toidab ja niisutab.

KASUTUSJUHEND:

Kanna peanahale ja masseeri põhjalikult. Kammi  toodet juukse juurest otsteni. Jäta toode juustesse 3-5 minutiks. Loputa.  Toode ennetab juuste väljalangemist.