PREVIA PROFESSIONAALSED TOOTED

Previa´s käivad juuste ilu ja tervis alati käsikäes. Meie juuksevärve ühendavad kõrge kvaliteet ja looduslikud koostisosad, mis kindlustavad maksimaalse juuste ja peanaha austuse. Previa värvi saavutused on suurepärased: nad annavad uskumatud varjundid ja katavad hallid juuksed ning on väga muutlikud värvid.

Tulemus? Pehmemad ja läikivamad juuksed kui iial varem. On ainult üks kerge, ohutu ja tõhus viis andmaks teie juustele ilu ja tervist, mida te otsite. Valige Previa värv.

Keratiin Lokkide Süsteem. Orgaanilise aaloe ekstraktiga.

Tänu oma koostisosadele, suudab Keratiin Lokkide Süsteem garanteerida ideaalsed lokid, ilma nahka ega juukseid kahjustamata. Tooted ei sisalda ammoniaagi, tioglükolaate ega selle tuletisi. Keratiin Lokkide Süsteem loob juuksestruktuuris uued keemilised sidemed mis omakorda tagavad elastsed ning elujõulised lokid. Samuti niisutab hooldus juukseid, andes juustele erilise pehmuse ning sära.

Koosneb: Keratin Waving - zero. resistant. tõrjuvale juuksele / - one. natural. naturaalsele juuksele / - two. tinted. värvitud juuksele / Keratin loki kinnitaja.

Amazing Blonde System - põldmuraka ekstraktiga. Blondidele ja hallidele juustele.

Smoothing Keratiin Sirgendav Süsteem. Orgaanilise linaseemne õliga.

Vähendab juuste volüümi silmnähtavalt! Taastab nende struktuuri ning ei lase neil kohevaks muutuda ka kõige niiskematel päevadel. Aitab toime tulla karedate, mässuliste ning allumatute juuksetüüpidega; jätab juuksed pehmeteks ja siledateks, võimaldades maksimaalset ühilduvust ning vähendades töötlemisaega.

Koosneb: Keratiin Sirgendav Geel / Keratiin Sirgnedav Neutraliseerija

Keeping Värvi Sära Süsteem. Orgaanilise rohelise tee ekstraktiga.

Keepingu Värvi Sära Süsteem on terviklik süsteem, mille tulemusena on võimalik saavutada kauapüsiv elav ja särav värvitoon. Juuksed saavad olema nooremad, läikivamad, hoolitsetud ning elujõulised juurtest otsteni.Tsertifitseeritud Rohelise Tee ekstrakt on aktiivsete koostisosadega konsentratsioon millel on mitmeid ravivaid omadusi.

Eriti väärtuslikud ained sügavhooldavad juuksestruktuuri, kaitstes juuksekiudusid ning tervendades ärritunud peanahka.
Roheline tee aitab parandada värvipigmente, samuti tagab kauapüsiva sära ja juuksevärvi valgusrohkuse.

Peanaha kaitsev õli, mis segatakse juuksevärvi sisse, hoidumaks värvi (eriti tumedad toonid) ei jääks peanaha külge.

Helista ja telli:

- PREVIA Tootekoolitus Teie salongis.
- PREVIA Proffitooted Teie salongi
- PREVIA Kinkekaart Teie klientidele.

Telefonil: +372 601 5939, +372 56 266 266