Loodud lokkis, säbrulistele ja kuivadele juustele.

Keratiin Lokkide Süsteem on uus püsiv lokihooldus, mis tagab kauapüsivad "defineeritud lokid". Haruldased tulemused, täielikult nahka ja juukseid austades. Ammoniaagi ning formaldehüüdi vaba hooldus. Rikastatud keratiini ning orgaanilise aaloe ekstraktiga. Mõlemad komponendid niisutavad juukseid kogupikkuses ning muudavad lokid defineerituiks, paindlikeks, loomulikeks, pehmeteks, säravateks ning elujõulisteks.

CURLFRIENDS shampoon

Lokkis, säbrulistele ja kuivadele juustele. Toidab ja hooldab, muudab lokid elastsemaks ja kergemaks. Mõjub pikematele ja kestvamatele  lokkidele. Ta on dünaamiline, elastne ja annab paindlevad lokid. Tal on suurepärane võime kontrollida säbrulisi juukseid. Jätab juuksed loomuliku loki efektiga ja on ilmastiku tingimustele vastuvõetav.

SISALDAB:

  • Aloe Vera-omab lõdvestavat,tugevdavat ja niisutavat omadust. Sobib kuivade ja lokkis juuste taaselustamiseks. Tugevdab juuste struktuuri,annab pehmuse, läikke,kohevuse ja kindlustab kerge kammitavuse.
  • Nisu proteiin-õli, mis on saadud nisu teradest, sisaldab rikkalikult proteiini, B ja E vitmiini, mis teeb ideaalselt sobivaks habraste ja lõhenenud juusteotste töötlemise.
  • Soja proteiin-taas elustab ja toidab juukseid.
  • Pindaktiivne aine-millel on 100% looduslik päritolu. See on vahtu tekitav aine.

KASUTAMINE: Kanda niisketesse juustesse,masseerida ja loputada.Vajadusel korrata.

CURLFRIENDS toitev palsam

Toidab ja hooldab, muudab lokid elastsemaks ja kergemaks. Mõjub pikematele ja kestvamatele lokkidele. Ta on dünaamiline, elastne ja annab paindlevad lokid. Tal on suurepärane võime kontrollida säbrulisi juukseid. Jätab juuksed loomuliku loki efektiga ja on ilmastiku tingimustele vastuvõetav.

SISALDAB:
Aloe Vera-omab lõdvestavat,tugevdavat ja niisutavat omadust. Sobib kuivade ja lokkis juuste taaselustamiseks. Tugevdab juuste struktuuri,annab pehmuse, läikke,kohevuse ja kindlustab kerge kammitavuse.
Nisu proteiin-õli, mis on saadud nisu teradest, sisaldab rikkalikult proteiini, B ja E vitmiini, mis teeb ideaalselt sobivaks habraste ja lõhenenud juusteotste töötlemise.
Soja proteiin-taas elustab ja toidab juukseid. Pindaktiivne aine-millel on 100% looduslik päritolu. See on vahtu tekitav aine.

KASUTAMINE:

Kanda niisketesse juustesse,masseerida ja loputada.Vajadusel korrata.

 

CURLFRIENDS geel

Lokke välja toov geel. Annab määratletuse ja elavdab lokid, muudab nad säravaks ja elastseks. Eemaldab säbrlisuse, kaitseb niiskuse eest ja eemaldab staatilise elektri.

SISALDAB:

  • Aloe Vera-omab lõdvestavat, tugevdavat ja niisutavat omadust. Sobib kuivade ja lokkis juuste taaselustamiseks. Tugevdab juuste struktuuri, annab pehmuse, läikke, kohevuse ja kindlustab kerge kammitavuse.
  • Nisu proteiin-õli, mis on saadud nisu teradest, sisaldab rikkalikult proteiini, B ja E vitmiini, mis teeb ideaalselt sobivaks habraste ja lõhenenud juusteotste töötlemise. Soja proteiin-taas elustab ja toidab juukseid.

KASUTAMINE: kanda niisketesse juustesse ja viimistleda. Ideaalne loomulikul kuivamisel (difuuser).